O nás

Hotel Střelnice
Reklamní spot hotelu

Po celou svou historii je hotel Střelnice nejvyhledávanějším výletním místem v oblasti Teplicko-Adršpašských skal. Vždy nabízel a dodnes nabízí všestranné služby pro všechny druhy příležitostí. Náš personál je Vám plně k dispozici při plánování a realizaci pobytu zcela dle Vašich představ.

Pro Vaše pohodlné ubytování máme připraveny 2-6 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a kapacitou celkem 46 osob.
V naší vyhlášené kuchyni najdete česká a regionální jídla.
Letní terasa, zahrada u řeky a celoroční restaurace nabízí příjemné posezení nad vybranými nápoji a pokrmy.

Hotel je ideálním místem pro firemní akce, pobyty skupin, školení a také oslavy všeho druhu. K dispozici je taneční sál, kde pro Vás můžeme zorganizovat tématické večírky, plesy, diskotéky nebo prostě jen setkání s Vašimi přáteli.
Svůj klid a pohodu Vám nabízí relaxační zóna s whirlpoolem a saunou, kde můžete odpočívat po dni plném sportovních a turistických aktivit

Přijeďte se rekreovat do Teplicko-Adršpašských skal. Pěšky, na kole, na běžkách, na lyžích. Ať už zvolíte jakýkoliv dopravní prostředek, Vaše srdce zůstane v CHKO Broumovsko.

Prohlédněte si naše pokoje, zjistěte co všechno umíme připravit v restauraci. Chcete si zarezervovat pokoj? Není nic snazšího, než využít náš on-line rezervační systém. A nebo nám prostě zavolejte a my se o všechno postaráme.

Provozovatel:

Dance World – Taneční svět,  z. s.

Zámecká 34

549 57 Teplice nad Metují

IČO: 01680641

Číslo provozovny: 1010854321

Kontakt:

+420 775 00 33 35

info@hotelstrelnice.cz, office@hotelstrelnice.cz