Ubytování

Hotel nabízí celoroční provoz.

Styl, atmosféra, tradice

Ubytujte se v srdci Teplicko-Adršpašských skal. V místech, kde se každý příběh změní v pohádku.

Vzpomínáte si na prázdniny u babičky, teplo její kuchyně, vyprávění pohádky na dobrou noc a chlad rosy, když jste do ní po ránu vyběhli bosí? Oživte své vzpomínky v hotelu Střelnice!
Střelnice je stylový hotel s neopakovatelnou rodinnou atmosférou, skvělým zázemím a výtečnou kuchyní. Najdete ho v místech, kde se natáčejí české pohádky, uprostřed přírody opředené legendami a příběhy. Přijeďte zažít svůj vlastní a my se postaráme o zbytek! Budete se u nás mít jako u babičky.

Pohádka o Střelnici začíná už v 19. století, kdy je tento dodnes nejznámější a nejvýstavnější hotel ve městě poprvé zmíněn v kronikách. Od té doby je opakovaně vyhledáván návštěvníky, kteří oceňují jedinečnou rodinnou atmosféru, výtečnou domácí kuchyni a pohodlí klidu Teplicko-Adršpašských skal. Střelnice je dnes moderním hotelem, jehož rekonstrukce však respektovala významné architektonické prvky původní budovy a i díky tomu se nám daří zachovat původní charakter oblíbeného výletního místa.

Náš šéfkuchař Vás navíc okouzlí tím nejlepším z české a regionální kuchyně. Slovo polotovar u nás neznáme, za to si potrpíme na původní receptury, místní suroviny a jejich pečlivé zpracování. Domácí knedlíky, tažený štrůdl a vlastní chleba jsou pro nás samozřejmým doplňkem pestré nabídky hlavních jídel.

Ubytování je rozděleno do dvou úrovní ve dvou na sobě nezávislých budovách spojených pochozí lávkou nebo vchodem ze zahrady.

Hlavní budova

Je koncipována v moderním stylu a zařízena moderním nábytkem. Pokoje se nachází v budově restaurace a společenského sálu v druhém podlaží. Ubytování se skládá ze tří dvoupokojových apartmánů s přistýlkou a jednoho dvoulůžkového pokoje s přistýlkou.

V každém apartmánu najdete „obýváček“, kde je umístěna rozkládací pohovka – přistýlka, psací stůl a úložné prostory. Ve druhé části „ložnici“ je umístěna komfortní dvoulůžková postel, úložný prostor a televize. Součástí každého apartmánu je koupelna, kde nejdete sprchový kout a toaletu.
Apartmány jsou určeny především k dlouhodobějším pobytům nebo k pobytům vícečlenných rodin.

Celková kapacita hlavní budovy je 16 osob.

Zahradní budova

Ubytování je situováno ve dvoupodlažní budově, která je zařízena ve stylu antik a je dostupná samostatným schodištěm ze zahrady hotelu. V budově je 9 převážně dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán s možností přistýlek. Celé druhé patro, které je složeno ze tří pokojů, se dá pronajmout jako celek s venkovní terasou a s výhledem na okolí.

V penzionu je také umístěn pokoj pro tělesně postižené s bez bariérovým přístupem jak do pokoje, tak do koupelny.

Celková kapacita zahradní budovy je 26 osob.

Cena je udána vždy za celý pokoj nebo apartmán.

Naše pokoje Zkontrolujte si dostupnost pokojů